Подсак GC KV80701802P (137763) 6633354

влевовправо
GC KV80701802P - човновий підсак призначений в першу чергу для лову великої риби. Великий розмір голови дозволить з легкістю вмістити трофей без особливих проблем і підняти його на борт човна. Сітка виконана з міцного нейлонового матеріалу з додатковим прогумованим шаром, який в свою чергу не вбирає вологу і менше плутається на гачках приманки. Оправа і ручка виготовлені з алюмінію, що робить підсак дуже міцним і при цьому відносно легким. Підсак складається з двухчастної телескопічної ручки і складної голови, що дуже зручно при транспортуванні. Форма: Квадратний
Максимальна загальна довжина, см: 180
Матеріал профілю ручки: Алюміній
Розмір голови, см: 80x70
Тип голови: Складна
Матеріал профілю голови: Алюміній
Матеріал сітки: Прогумована сітка
Розмір вічка, мм: 18 х 18
Глибина сітки, см: 90
Колір сітки: Чорний
Конструкція: Телескопічна
Вага, г: 1260
У зборі, см: 105
Кількість колін: 2
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Golden Catch |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 1260 г |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Диаметр | 80 см |
| Длина в разложенном виде | 180 см |
| Длина в сложенном виде | 105 см |
| Количество секций | 2 |
| Особенности | Регулируемая длина, Складная конструкция |
| Размер ячейки | 18 мм |
| Состояние | Новое |
| Тип | Подсачек |
| Форма головы | Квадратная |
Информация для заказа
- Цена: 2 100 ₴





