Стілець GC капкан L (55152) 75347010

влевовправо
Материал: PVC 600D
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.9 |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 18,5*39*5 |
| Максимальне навантаження, кг | 80 |
| Матеріал каркаса | сталь |
| Матеріал конструкції | Сталева / тканина |
| Мінімальне замовлення для оптової ціни | 0 |
| Розміри | 18,5*39*35 |
| Теги | меблі для дачі, меблі для кемпінгу, меблі для пікніка, меблі для саду, меблі на природу, меблі-трансформер, недороги, похідний стілець, стілець для риболовлі |
| Основні | |
| Глибина стільця | 20 мм |
| Матеріал каркаса (опор) | Метал |
| Матеріал сидіння | ПВХ+терилен |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Чохол для зберігання і транспортування | Да |
| Ширина стільця | 40 мм |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Складана конструкція для зберігання і транспортування | Да |
| Висота сидіння стільця | 35 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 80 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 679 ₴






