Парасоля GC Sintez Flat Back Brolly 250 (163073) 7739005

влевовправо
Ця універсальна парасолька має водонепроникні проклеєні шви та легкі спиці зі скловолокна для підвищення стійкості при вітрі.
Два кути нахилу (45° і 90°) дозволяють збільшити зону під парасолькою, а також використовувати її як шелтер, що робить її ідеальним варіантом для різних погодних умов. Дві точки кріплення дозволяють додатково закріпити парасольку у вітряну погоду (кілочки входять у комплект).
Телескопічна основа дозволяє регулювати висоту установки парасольки. Діаметр: 2.5 м
Висота: макс. 190 см, мін. 130 см
У зборі: 130 см
Вага: 2.7 кг
Радіус: R125см*7/100см*1
Основа: d=19/22 мм, алюмінієва трубка
Спиці: Ø=6.9 мм скловолокно
Матеріал куполу: 200D polyester
Водостійкість: PU2000 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Golden Catch |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Основні атрибути | |
| Довжина | 125.0 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Кемпінгові |
| Сезон | Літо |
| Форма | Купол |
| Ширина | 125 см |
| Водостійкість тенту | 2000 мм вод. ст. |
| Довжина в пакованні | 60 см |
| Висота в пакованні | 15 см |
| Ширина в пакованні | 15 см |
| Матеріал тенту | Полиэстер |
| Кількість шарів | Одношарова |
| Тип вироби | Тент |
| Висота | 100 см |
| Чохол для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 990 ₴









